Cena

XS_1(1)Teraz możesz zwiększyć rozmiar swojego członka minimalnym nakładem sił – jedna tabletka przyjmowana po każdym porannym posiłku zupełnie wystarczy, ażebyś Ty zdołał osiągnąć cel. Pierwsze rezultaty, czyli mocniejsza erekcja i większy wigor w trakcie stosunku, pojawią się po zaledwie kilku dniach. Kontynuując kurację, Twój członek będzie się sukcesywnie wydłużał.

 xstrizeOpakowanie XtraSize zawiera 60 tabletek, co wystarczy Ci na 2 miesięczną kurację, w trakcie której Twój członek zyska dodatkowe 3 cm, a Twoja erekcja ulegnie wzmocnieniu. Dzięki temu będziesz mógł czerpać prawdziwą przyjemność z seksu.

Jeśli pragniesz wydobyć z siebie cały swój potencjał i chcesz, żeby Twój członek zyskał nie 3 a aż 7.5 cm i stał się bardziej masywny, zalecamy Ci kupno 3 opakowań XtraSize i używanie go przez 6 miesięcy. Decydując się na pół roczną kurację, zapewnisz sobie i swojej kobiecie niezapomniane doznania. Jedna tabletka XtraSize dziennie wystarczy, by zwiększyć moc Twoich erekcji i przedłużyć Twojego penisa o 3 a nawet 7,5 cm. Zamów XtraSize i stań się mężczyzną, jakim zawsze pragnąłeś być.

kup-teraz-buttonIle kosztuje XtraSize? Producent podaje, iż cena suplementu to od 159 zł przy zakupie 1 opakowania do 136 zł przy zakupie 3 (136 zł to cena za jedno opakowanie).